DUYURU : ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU OLARAK TÜM YURTSEVERLER İLE 20 ARALIK 2020 TARİHİNDE ANKARA’DA BULUŞUYORUZ !!!! (KATILIM ÜCR ETİ 150 TL’DİR)


Değerli Yurtseverler Merhaba,

Tanışma toplantımızın amacı, hem üyelerimize ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU icraatleri hakkında birinci ağızdan yani Yöneticiler tarafından bilgi aktarmak, hem ülkemizi ilgilendiren milli sorunlar konusunda, örneğin PKK ve SÖZDE SOYKIRIM ile ilgili yapılan faaliyetler, alınan önlemler konusunda görüş alış verişinde bulunmak, hem de diğer güncel konularla ilgili beyin fırtınası yapmaktır. Üyelerimiz de istedikleri konu hakkında soru yada fikir yöneltebilir. Katılan üyelerimizden belirli bir konuda sunum yapmak isteyenler için 30 (15 dakika opsiyonlu) dakikalık bir zaman dilimi ayrılmıştır. Sunum yapacak üyelerimizin toplantıdan en az 15 gün önce değerlendirmek için sunumlarını ozel-buro adresimize göndermeleri rica olunur. Sunum/lar incelendikten sonra üyemize kesin cevap verilecektir.

Toplantıya davet ettiğimiz konuşmacı büyüklerimiz şunlar,

 1. E. TÜMA. TÜRKER ERTÜRK – AZERBEYCAN – ERMENİSATAN SAVAŞI VE GÜNDEME İLİŞKİN ANALİZLER
 2. E. KUR. ALB. ÜMİT LÜTFİ TAŞCIOĞLU – DOĞU AKDENİZ – KITA SAHANLIĞI VE EGE ADALARI SORUNU
 3. PROF. DR. ANILÇEÇEN – YÜKSELEN AVRASYACILIK

(Not : Davetimize olumlu cevap veren değerli katılımcılarımız yukarıdadır. Diğer davetlilerimizden toplantı saatine kadar dönüş yapan olursa onları da bilahare yayınlayacağız. Konuşmacı büyüklerimiz değerli iştirakleri ile bize şeref verdiler. Çok mutlu olduk.)

Toplantıya katılan üyelerimiz bu buluşmamız ile birbirini sadece sanal ortamda değil reel ortamda da tanımış olacaklar.

Uzun süredir ara verdiğimiz ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU TOPLANTILARI’na nihayet yeniden başladık ve 20 Eylül 2020 tarihinde TAKSİM THE GREEN PARK HOTEL’de toplandık. Çok geniş manada bir katılım olmadı ise de birbirinden değerli yurtsever katılımcılar ile oldukça verimli bir oturum yapmış olduk.

Toplantıda ilk söz alan konuşmacımız Emekli Korgeneral Altay Tokat komutanımız bölgede sürdürülen terörle mücadele faaliyetlerine değindi ve bizleri bu konuda güncel bilgiler ile aydınlattı. Akabinde Gökhan Muluk ve Utku Fırat Doğan’da kendi projeleri hakkında kısa bir sunum yaptı. Akabinde Emekli Kurmay Albay Ümit Yalım Komutanımız Doğu Akdeniz, Ege Adaları Sorunu ve Kıta Sahanlığımız hakkında çok kapsamlı bir sunum yaptı. Finişi de Aksan Holding Koordinatörü Özer Satılmış Özgüç beyin hali hazırda yürüttükleri çalışmalar hakkında kısa bir sunumu ile tamamlamış olduk ve saat 17:45 gibi toplantıyı sona erdirdik. 13:00 ile 17:45 arası kısa bir oturum yapmış olmamıza rağmen içerik olarak sanıyorum oldukça doyurucu bir oturum yaptık. Bundan dolayı tüm katılımcılara ve değerli konuşmacılara şükran borçluyuz. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Aşağıda toplantımıza iştirak eden değerli katılımcılar ve konuşmacılar ile çektirdiğimiz hatıra fotoğraflarını görebilirsiniz.

Bir sonraki toplantımızı planlarımıza göre Ankara’da yapmayı planladık ve bunu gerçekleştiriyoruz. Umuyoruz bu toplantımız İstanbul Taksim toplantımıza göre daha çok katılımcılı olur diye bu konudaki düşüncem ile noktalamış olayım.

Erkut Ersoy

İstihbarat Uzmanı

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

20 EYLÜL 2020 TAKSİM THE GREEN PARK HOTEL TOPLANTISINDAN HATIRA FOTOĞRAFLARI

PAI

EMEKLİ KORGENERAL ALTAY TOKAT KOMUTANIMIZ İLE TOPLANTIDAN BİR KARE

Toplantımız 20 Aralık 2020 Pazar günü Çankaya DEMORA HOTEL’de (Ankara) 13:00 ile 18:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Önemli Not :

 1. Ancak, katılım durumuna bağlı olarak tarihi ve saati öne veya ileri alabiliriz. Kesin tarih ve saat toplantı tarihinden en az 1 hafta önce katılımcılara bildirilecektir. Yeterli katılım olmaması halinde toplantı daha uygun bir tarihe ertelenecek ve katılımcılara bilahare iletilecektir. Eğer beklenenin çok üzerinde bir iştirak olması durumunda yine kesin tarih ve saat toplantı tarihinden en az 1 hafta önce katılımcılara bildirilecektir.
 2. Katılım ücretlerini toplamaya başladık. 15 Aralık tarihine kadar katılımını iptal etmek isteyenlere ücret tutarı iade edilecektir. 15 Aralık 2020 tarihinden sonra Otele kesin rezervasyon ödemesi yapılacağından para iadesi yapılmayacaktır. Katılmak isteyenler İBAN NUMARA’mıza 150 TL katılım ücretini EFT yapabilirler. ZİRAAT BANKASI AKÇAKOCA DÜZCE ŞUBESİ HESAP NO : 0318-62940443-5001 /// İBAN NO :TR 1300 0100 0318 6294 0443 5001 /// (Erkut Ersoy adına)
 3. Toplantıda kıyafet zorunluluğu yoktur.
 4. Tüm katılımcıların tercihen toplantı başlama saati olan 13:00’dan 20 dakika öncesinde Otel’de olmaları rica olunur. Geç gelinmesi ve yada toplantıya katılınamaması durumunda ücret iadesi yapılmaz.
 5. Otopark ücreti ; Konaklama gerçekleştirecek olan misafirlerimiz için otelin 15-20 araçlık ÜCRETSİZ otoparkı mevcuttur.
 6. Erken gerekek Hotelde konaklama hizmeti almak isteyen katılımcılar Hotelde ekonomik bir ücret ile konaklayabilirler.
 7. Toplantıda söz almak veya herhangi bir konuda konuşmak yada bilgi vermek isterseniz lütfen konuşacağınız yada bilgi vereceğiniz konu ile ilgili yazılı dökümantasyonu ozel-buro adresimize gönderin. İncelendikten sonra onaylanıp onaylanmayacağı hususunda bilgilendirileceksiniz. Katılımcıların konuşma süresi maksimum 30 dakikadır.

Katılım ücreti kişibaşı 150 TL’dir. (Bu tutar bize toplantı imkanı sunan Hotele verilecektir.)

Toplantıya katılmak isteyen yurtseverler ozel-buro adresimize yada 0539-570-2295 nolu telefonumuza isim-soyad ve cep telefonu numaralarını yazdırsınlar.

Bu kadar geniş ve nitelikli bir toplantı şu ana kadar yapılmadı. Değerli büyüklerimiz bu toplantıda ülkemizi ilgilendiren önemli konularda çok önemli açıklamalar yapacaklar.

Siz de gecikmeden kaydınızı yaptırın. Tüm yurtseverleri bekliyoruz.

Erkut Ersoy

İstihbarat Uzmanı

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

Adres : Esat Cd. No:51, 06101 Çankaya / ANKARA
Telefon : +90 312 427 06 00
Faks : +90 312 417 06 13
Mail : info

Web: https://www.demorahotel.com.tr/

Otel tarafından sunulan ikramlar

 1. Sınırsız çay&kahve ve şefin seçimi mini ikramlar, tatlı ve tuzlu kurabiye servisi

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s