TAZİYE MESAJI : ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU yönetimi ve üyeleri o larak aramızdan ebediyete uğurladığımız büyüğümüz Dr. Ali Nejat Ölçen’e rahmet, sevenlerine sabır dileriz.


ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU yönetimi ve üyeleri olarak aramızdan ebediyete uğurladığımız büyüğümüz Dr. Ali Nejat Ölçen’e rahmet, sevenlerine sabır dileriz.
Haber gruplarında çok değerli arkadaşlar var. Bilgilerini, yaşadıklarını Yurt ve Atatürk sevgisiyle, akılın, bilimin, çağdaşlığın yoğrulmasıyla ortaya çıkan değerli yazılarıyla bizlere, topluma ve ülkeye yarar sunuyorlar.
Daha önce de yazdığım gibi, yavaş yavaş yazıları seyrekleşiyor ve sonra sesleri, nefesleri duyulmuyor. Alıştığımız yazıları posta kutularımıza gelmez oluyor. Böylesi durumlarda meraklanıyor ve şahsen benim onlar için ayırdığım klasörlerden ve hatta benden bile haberleri yokken mektup yazarak “hatır sormak” ihtiyacı duyuyorum.
İşte sayın Dr.Ali Nejat Ölçen onlardan birisi idi. Bilgi dağarcığıma yapmış olduğu katkılar için yazarak kendisine teşekkür etmiştim. Uzunca zamandır yazıları gelmiyordu. Az önce, sayın Mustafa Gazalcı’nın aşağıdaki yazısından sayın Dr.Ali Nejat Ölçen’in vefat ettiğini öğrendim.
Haber gruplarında kendini tanıyanların olabileceğini düşünerek bu üzücü haberi iletiyor ve dağarcıklarımıza yapmış olduğu katkılar için ardından kendisine tekrar teşekkür etmek için bu yazıyı paylaşıyorum.
Uğurlar olsun Cumhuriyet Türkiye’sinin çınarı. Huzur içinde uyu.
Aşağıdaki ÇOK kısa olan görseli lütfen izleyiniz.
Naci Kaptan / 28.11.2020

LİNK : https://youtu.be/aOAcg2EbQFo

BUGÜN TÜRKİYE YAĞMUR YAĞMADAN ISLANDI

***

Dr. Ali Nejat Ölçen’in Ardından

Mustafa GAZALCI / 28 Kasım 2020 Cumartesi

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s