CUMHURBAŞKANLIĞI DOSYASI : TOPLUM KANDIRILIYOR MU ??? * SAHTECİLİK VE RÜŞVET İDDİALA RI İÇEREN BU KONULAR ÇOK ÖNEMLİDİR


TOPLUM KANDIRILIYOR MU ??? * SAHTECİLİK VE RÜŞVET İDDİALARI İÇEREN BU KONULAR ÇOK ÖNEMLİDİR

Posted on October 20, 2020 by Nacikaptan

SAHTECİLİK VE RÜŞVET İDDİALARI İÇEREN BU KONU ÇOK ÖNEMLİDİR,

Çok uzun zamandır gündemde olan, hakkında kitaplar yazılan fakat Cumhuriyet savcılarınca, YSK ve muhalefet partilerince görmezden gelinen partili Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın DİPLOMASININ SAHTE olduğu iddialarına ilişkin Köy Enstitüsü mezunu değerli öğretmen Timur Eren ve sayın Oğuz Tolga uzun zamandır bu konuda mahkemelere ve savcılıklara, kamu görevlilerine başvurmalarına rağmen, yetkili olan kamu kurumları ve konunun takibi için öncü olması gereken siyasi partiler, STK’lar, YSK, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı duruma SESSİZ kalmaktadır.
Kamu kurumlarının yapması gereken sahtecilik ve rüşvet iddialarını gündemde tutmak, yargıya taşımak, iz sürmek neden sadece iki değerli Yurttaşın omuzlarına bırakılıyor? Koskocaman makamları işgal eden fakat görevlerinin gereğini yapmaktan korkanların bu iki değerli Yurttaştan ders almaları gerektir. Ben kişisel olarak kendilerine teşekkür ederim.
Yakın gelecekte, AKP devri bittiğinde Türkiye’yi felakete götüren bir iktidarı soruşturmayanlar, ANAYASAL hak aramayan KAMU ve SİYASİ PARTİLER geldiğimiz durumun da pay sahipleridir. İddialar gerçek çıkarsa bu kez 80 milyon kandırılmış olacaktır.
Bu sessizlik ve sus-pus olma hali için birlikte düşünmek gerek. Sahtecilikle ve rüşvet almakla itham edilenler neden bu konuda sessizdir. Anayasa buyruğu, başvuruları incelemek , soruşturmak ve gerçekleri ortaya çıkarmakla görevli kamu yetkililer, neden gereğini yapmıyor?
Bu iddialarla suçlananlar neden yargı önünde aklanmak için gereğini yapmıyorlar?
SAHTE Diploma iddiası ve Zarrab’ın rüşvet verdiği iddialarına karşın Cumhurbaşkanlığı makamı ve rüşvet listesinda adı geçen üst düzey kamu görevlileri ise sessiz kalmakta ve konuyu yargıya taşımaktan kaçınmaktadır. Bu önemli konuyu yılmadan yorulmadan gündemde tutan öğretmen sayın Timur Eren’in ve Oğuz Tolga’nın başvuru dilekçesi, paylaşımları ve www.nacikaptan.com sitesinde bu konuda yayınlanmış olan yazıların linkleri aşağıdadır.
Naci Kaptan / 20.10.2020

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s