DUYURU : 20 EYLÜL 2020 İSTANBUL TAKSİM THE GREEN PARK HOTEL TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK /// KATILIMCILARA TEŞEKKÜR EDERİZ


Değerli Yurtseverler Merhaba,

Uzun süredir ara verdiğimiz ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU TOPLANTILARI’na nihayet yeniden başladık ve 20 Eylül 2020 tarihinde TAKSİM THE GREEN PARK HOTEL’de toplandık. Çok geniş manada bir katılım olmadı ise de birbirinden değerli yurtsever katılımcılar ile oldukça verimli bir oturum yapmış olduk.

Toplantıda ilk söz alan konuşmacımız Emekli Korgeneral Altay Tokat komutanımız bölgede sürdürülen terörle mücadele faaliyetlerine değindi ve bizleri bu konuda güncel bilgiler ile aydınlattı. Akabinde Gökhan Muluk ve Utku Fırat Doğan’da kendi projeleri hakkında kısa bir sunum yaptı. Akabinde Emekli Kurmay Albay Ümit Yalım Komutanımız Doğu Akdeniz, Ege Adaları Sorunu ve Kıta Sahanlığımız hakkında çok kapsamlı bir sunum yaptı. Finişi de Aksan Holding Koordinatörü Özer Satılmış Özgüç beyin hali hazırda yürüttükleri çalışmalar hakkında kısa bir sunumu ile tamamlamış olduk ve saat 17:45 gibi toplantıyı sona erdirdik. 13:00 ile 17:45 arası kısa bir oturum yapmış olmamıza rağmen içerik olarak sanıyorum oldukça doyurucu bir oturum yaptık. Bundan dolayı tüm katılımcılara ve değerli konuşmacılara şükran borçluyuz. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Aşağıda toplantımıza iştirak eden değerli katılımcılar ve konuşmacılar ile çektirdiğimiz hatıra fotoğraflarını görebilirsiniz.

Bir sonraki toplantımızı planlarımıza göre Ankara’da yapmayı düşünüyoruz. Umuyoruz bu toplantımız İstanbul Taksim toplantımıza göre daha çok katılımcılı olur diye bu konudaki düşüncem ile noktalamış olayım.

Erkut Ersoy

İstihbarat Uzmanı

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

TOPLANTIDAN HATIRA FOTOĞRAFLARI

PAI

EMEKLİ KORGENERAL ALTAY TOKAT KOMUTANIMIZ İLE TOPLANTIDAN BİR KARE

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s