ÇOCUK TACİZİ DOSYASI : ODATV ŞEYH NURULLAH’IN İTİRAFLARININ KAYITLARINI YAYIMLAMAYA DEVAM EDİYOR…


ODATV ŞEYH NURULLAH’IN İTİRAFLARININ KAYITLARINI YAYIMLAMAYA DEVAM EDİYOR…

"TÜH SENİN ALLAH BELANI VERSİN ULAN BİR DE PEŞİNDE 40 BİN TANE ADAM VAR"

03.09.2020

Odatv Uşşaki Tarikatı lideri Fatih Nurullah’ın 12 yaşında küçük bir kız çocuğuna yönelik cinsel istismarını ortaya çıkardı.

Sakarya’nın Akyazı ilçesi Kuzuluk mahallesinde bulunan dergâhta gerçekleşen olayın ortaya çıkmasının ardından Jandarma Perşembe akşamı dergâha giderek Fatih Nurullah’ı gözaltına aldı. Odatv’ye konuşan görgü tanıkları tarikat müritlerinin olay yerinde bulunan küçük kızın babasına saldırdığını söyledi.

12 yaşındaki küçük kızın ifadesinin alınmasının ardından Fatih Nurullah çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

ODATV YENİ KAYDA ULAŞTI

https://odatv4.com/vid_video.php?id=9065C

Odatv’ye bilgi veren kaynaklar cinsel istismarın baba F. A. ile tutuklanan Fatih Nurullah arasında geçen bir konuşma sonrası ortaya çıktığını söylediler. Nurullah’ın tutuklanmasına giden sürecin başlangıcı olan konuşmanın kaydını Odatv yayımladı. Kayıtta Nurullah’ın kızın babasına istismarın bir bölümünü anlattığı anlar yer aldı.

Odatv skandal olayla ilgili yeni bir ses kaydına ulaştı. Yeni ses kaydında baba kızıyla konuştuktan sonra Fatih Nurullah’la konuşuyor. “Sen ne yaptın benim çocuğuma” diyen baba Nurullah’a tepki gösteriyor.

İsimleri ve küfürleri sansürlediğimiz konuşmada Nurullah babaya yanına bir ip almasını söyleyip “Arsaya gidelim sonra sen uzaklaş ben kendimi asmış olayım” diyor.

Konuşmada babanın olayın ayrıntılarını öğrendiğini belirtmesinin ardından Fatih Nurullah yaptığı istismarı kabul etmek zorunda kalıyor.

“SENİN ÇOCUĞUN BİZE 20 LİRALIK LOKUMU ÇOK GÖRDÜ SEN BENİM ÇOCUĞUMA NE YAPTIN”

Baba F. A. konuşmanın başında tepkisini şöyle dile getirdi:

“Sen benim çocuğuma ne yaptın? Ben onu merak ediyorum. Ya ben senin kapına geldim misafirine hizmet ettim. Ben senin kapında durdum ciğeri 5 para etmez Hasan ile Hüsrev’ine köpeklik yaptım köpeklik. Çoluğumla çocuğumla onların y. . yalayacak kadar köpeklik yaptım. Bir Ramazan boyunca annem babam ben A. F. E. kime hizmet ettik? 30 gün boyunca… Senin çocuğun bize 20 liralık lokumu çok gördü. Sen benim çocuğuma ne yaptın? Ben kendimden zaten geçmişim. Benim sebebim sen mi olacaksın?"

İSTİSMARI KABUL ETTİ

"Bana doğruca söyle Y. ‘ya ne yaptın" diyen babaya Nurullah "Vallahi billahi bir şey yapmadım Allahımın adıyla diyorum" diye yanıt verdi.

Kızın babasının istismarla ilgili yaşananları anlatması üzerine Nurullah yaşananları doğruladı ve küçük kızın iç çamaşırlarını çıkardığını vücuduna dokunduğunu kabul ederek “Hafif bir ağlama oldu. Ben bıraktım. O kadar yani" ifadelerini kullandı.

Babanın "Tüh senin Allah belanı versin. Ulan bir de peşinde 40 bin tane adam var. Sana yakışır mı" diye tepkisini dile getirdi.

Fatih Nurullah ise “Bana yakışmaz da bana nikah olarak verenlere de yakışmaz" ifadelerini kullandı.

Baba ise "Kim nikah olarak sana verdi çocuğu. 11 yaşındaki çocuğu. Sen bizim şeyhimizsin yetiştir diye dedi onu…" diye yanıt verdi.

Nurullah "Nefis var. Peygamberler bile bu imtihanlar geçmiş" dedi. Nurullah ayrıca “Rabbim inşallah beni kurtarsın çok yoruldum" diye konuştu.

“BURADA KİMSE SENİN GELİP GİTTİĞİNİ GÖRMESİN”

Baba Nurullah’ın yanına geleceğini yola çıktığını söyledikten sonra Nurullah "Yaklaştığın zaman söyle de burada kimse senin gelip gittiğini görmesin" dedi. Baba "Niye ki" diye sorduktan sonra Nurullah "Sana zarar olmasın" dedi. Fatih Nurullah dergaha giden babayı örtülü bir dille tehdit ediyor.

Sami Menteş

Odatv.com

LİNK : https://odatv4.com/odatv-ussaki-seyhinin-cocuk-istismari-itirafini-yayinliyor-03092002.html

LİNK : https://odatv4.com/tuh-senin-allah-belani-versin-ulan-bir-de-pesinde-40-bin-tane-adam-var-03092028.html

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s