TARİKATLER & CEMAATLER DOSYASI /// O tarikat şeyhinden çok konuşulacak sözler : Biraz bekleyin, her şeyin zamanı var


ÖZEL BÜRO NOTU : DAHA ÖNCE DE DEFALARCA SÖYLEDİK. BU ÜLKE LAİK REJİMDEN SAPARSA İÇ SAVAŞ ÇIKAR. BU KADAR NET. ÇÜNKÜ BUNCA YILLIK KAZANILMIŞ CUMHURİYET REJİMİ HAKLARI BİR GECEDE VERİLMEZ. LAİKLER İLE ŞERİATÇILAR SAVAŞIR. BU ZAYIFLIĞI FIRSAT BİLEN AVRUPA VE AMERİKA’DA TEK MERMİ ATMADAN SAVAŞI ENGELLEME AYAĞINA TOPRAKLARIMIZI İŞGAL EDER. TAM OLARAK YERLEŞİNCE HER İKİ TARAFI DA KONTROL EDER VE SÖMÜRGELEŞTİRME İŞLEMİNE BAŞLAR. KARŞI ÇIKANLARI DA CIA AJANLARI ÜLKEDEN AFGANİSTANA YADA BİR MUZ CUMHURİYETİNE DEPORT EDER. SENARYO KISACASI BU. SİZE KOMPLO TEORİSİ OLARAK GELİYOR OLABİLİR. AMA BU ÜLKENİN KIRMIZI ÇİZGİLERİ İHLAL EDİLİRSE KEMALİST LAİK KESİME YAŞAYACAK ALAN KALMIYOR. YAŞAYAMAYACAĞINI ANLAYAN İNSAN NE YAPARSA ONLAR DA ONU YAPACAK. YANİ SAVAŞACAK.

O tarikat şeyhinden çok konuşulacak sözler : Biraz bekleyin, her şeyin zamanı var

Uşşaki tarikatı şeyhi Fatih Nurullah, müritlerine "devletin kontrol mekanizmaları içerisinde olmaları" yönünde çağrı yaptı.

Türkiye’de tarikatlar tartışılmaya devam ediliyor. “Uşşaki” isimli tarikatın lideri Fatih Nurullah, devlet içerisinde kadrolaşma isteğini açıkça dile getirildi.

Tarikatın lideri olan Fatih Nurullah, cemaatin Nurani Tv adlı Youtube kanalında kendisine yöneltilen “Sarık veya cübbe giymek, resmî işlerimizde engel oluşturuyorsa nasıl bir yol izlemeliyiz?” sorusuna yanıt verirken “Devletin kontrol mekanizmalarında olalım" ifadesini kullandı.

"TAYYİP BEY ‘BEKLEYİN’ DEDİ"

“O kisveyi taşıyacağım diye devletten kopma yok” diyen Fatih Nurullah, şöyle konuşuyor:

“Hizmetten kopma yok, ticaretten kopma yok. Tembellik yok. Biz devleti bıraktığımız zaman oraya ne idüğü belirsizler geliyor. Daha sonra amir oluyorlar, başımızı ezmeye uğraşıyorlar. Hele İslami devlet olsun; en güzel sarığı biz saracağız, en güzel cübbeleri biz giyeceğiz. Vakti saati var her şeyin. Mesela başörtü meselesi çözüldü değil mi? Ayasofya mayasofya, Tayyip Bey ‘bekleyin’ dedi. Ayasofya açıldı… Devletin kontrol mekanizmalarında olalım. Çünkü ne idüğü belirsizler karar mekanizmalarına geçince Müslümanlar sıkıntı çekiyor."

Fatih Nurullah, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından da Türkiye Cumhuriyeti’nin artık son bulduğunu öne sürmüş ve "2. Osmanlı kuruluyor, onun başı da Tayyip Bey birinci padişahımız olarak gözüküyor” demişti.

Kaynak: O tarikat şeyhinden çok konuşulacak sözler: Biraz bekleyin, her şeyin zamanı var

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s