ROTSCHILD & ROCKFELLER DOSYASI /// ERKAN MACİT : Rotschildleri korkutan güç kim ?????


ERKAN MACİT : Rotschildleri korkutan güç kim ?????

Geçtiğimiz senelerde 17 Kasım 2017 de gazetelerde bir haber yer aldı. “İngiltere’ de havada çarpışan uçak ve helikopter evin üzerine düştü” İngiltere’nin Buckinghamshire bölgesinde havada çarpışarak düşen helikopter ile uçağın sivil olduğu açıklanmıştı. Enteresan!

Uçak ve helikopter hava sahası olarak Buckinghamshire bölgesinde? Size de enteresan gelmedi mi?
devam.
Başkent Londra’nın kuzey batısında yer alan Buckinghamshire’ın Aylesbury kasabası yakınında çarpışan hafif uçak ile helikopterin askeri nitelikte olmadığı belirleniyor. Daha da ilginç olanı Buckinghamshire’da Rothshild ailesinin malikânesi Waddesdon Manor yakınlarında hava uçuş sahası olarak sizce birileri rahat rahat o bölgeyi kullanabilir mi?
Olay yeri yakınındaki Wycombe Hava Parkı’ndan yapılan açıklamada, her iki hava aracının da kendi tesislerinden havalandığı ve sivil nitelikte olduğu belirtiliyordu. Yapılan açıklamada, hava araçlarının özelliklerine ve mürettebat ile yolcularına ilişkin ayrıntıya yer verilmiyordu.
Orta da bir gizli soruşturmanın olduğu belli iken diğer enteresan olay ise ;

İngiliz Kraliyet Hava Kuvvetlerinin de uçakların askeri nitelikte olmadığını doğrulaması idi.
O bölge, o saha kolay kolay uçuş sahası olarak kullanılabilecek bir bölge değil. Rothshild malikânesinin yakınına siz bu kadar kolay giremezsiniz. Üstelik hava araçları ile.
Önemli şeyler oluyor. Hem de çok önemli ve derin görüşmeler ve gizli toplantılar. Asya’dan Avrupa’ya ve oradan Amerika’ya daha ötesi de üzerinde güneş batmayan imparatorluğa kadar uzanan çok garip şeyler. Olacak belki aklımıza ve hayalimize gelmeyen çok şeyler olacak. Her şey 7 Temmuz 1986’da bir müzayede evinde satın alınan IBM marka bir fotokopi makinesinin içinden çıkan belgeyle başlıyor. Hem de çok önemli belgeler. Bunları ilerleyen dönemde açıklarız.
Devam

Evet ŞATONUN YAKINLARINA UÇAK DÜŞÜYOR Hava araçlarının Rothshild Vakfınca idare edilen, aileye ait tarihi yazlık Waddeston Manor şatosu yakınlarında hem de? Rothshild’ler bir uyarıya mı maruz kalıyor? Bunu iyi etüt etmek lazım. Hatta daha da önemli konuya değineyim. Kraliçe Elizabeth sarayının bahçesinde gezinirken kendi koruması ona silah doğrulttu. Olay basına nasıl yansımıştı?

“İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth, neredeyse Buckingham Sarayı’ndaki gardiyanlardan biri tarafından yanlışlıkla vuruluyordu.”

Koruma yanlışlıkla Kraliçeyi vuracaktı! Burada çok tuhaflık var. Çünkü Kraliçe bu olaydan sonra gitmek terk etmek ifadelerine varan demeçler verdi. Geçtiğimiz aylarda dikkat ettiyseniz görevi bırakmak başka bir yere yerleşmek gibi hususlarda haberler çıkmıştı.

Rothshild ailesi Çin’e yöneliyor. ÇİN büyük atılımlar yapıyor. Ve Huawei’nin en büyük destekçisi oluyor. Milyar dolarlık anlaşmalar ve sözleşmeler. Şirketler ve büyük destek kuruluşları. ?
Ama buna karşılık karşı harekât yapan Pentagon ve CIA.
Beyaz Saray ve Pentagon ara ara gerilim yaşıyor. İstenmeyen şeyler oluyor. Hem de çok garip şeyler.

2018 ‘de olan önemli hadiselere bakalım o halde;
Vietnam Devlet Başkanı Tran Dai öldü. George H. W. Bush öldü. Rusya Askeri İstihbarat (GRU) Başkanı İgor Korobov ,Eski CIA Başkanı General Hayden felç geçirdi. Belçikalı milyarder Albert Frere öldü. ABD’nin 5. Filo Komutanı ölü bulundu . ABD uçakları Japonya açıklarında çarpıştı.. 2018 ‘de son 1 Ay da olan hadiseler ??

Hatırlarsanız kısa bir süre önce Huawei şirketinin Mali İşler Direktörü olan kızı Meng Wanzhou’nun tutuklanmasından sonra ilk kez uluslararası basın karıştı ve olay dünya kamuoyunda büyük yankı uyandırdı. Çinli teknoloji firması Huawei’nin kurucusu Ren Cengfei sessizliğini bozdu ve “ABD bizi asla yok edemez. Dünya bizi bir kenarda bırakamaz çünkü biz daha ilerdeyiz. Daha fazla ülkeyi geçici olarak bizi kullanmamaya ikna etseler de, her zaman işleri bir nebze küçültebiliriz” demişti.

Evet, çok güçlü bir şey var Çin’in arkasında duran aynı zamanda ABD ve Avrupa’ya korku salan. Yeni bir dünya düzenine paralel giden ama kendi usullerine göre problemleri çözen bir örgüt.

Hem de akla hayale gelmeyecek kadar büyük bir örgüt. Rothshildleri tehdit eden ABD’ye kafa tutan Pentagon ile yarışan bir örgüt. İLLUMINATİ ile savaşan bir örgüt. Çin merkezli güçlü bir yapılanmanın
Küresel anlamda faaliyetlerini duyacağız. Japonya, Kuzey Kore, Güney Kore, Kazakistan, Kırgızistan, Laos, Endonezya, Filipinler, Vietnam, Tayland, Kamboçya gibi Asya ülkelerinin diplomatları, bürokratları, işadamları ve sanat camiasının katılımlarıyla faaliyet yürüten bir örgüt adı bizde kalsın kitabımızda yer vereceğiz.

Ha bu arada değinmeden geçemeyeceğim. Sizce Trump Asya Pasifik’teki zirvelere neden katılmıyor?
Bir düşünün derim. Benden söylemesi..

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s