DESTEK MESAJI : ÖZEL BÜRO GRUBU YURTSEVERLERİ OLARAK MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞIMIZIN EMRİNDEYİZ !!!


DAĞITIM

1.AZERBEYCAN DEVLET BAŞKANLIĞI

2. AZERBEYCAN BÜYÜKELÇİLİĞİ

3. GENELKURMAY BAŞKANLIĞI

4.KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

5.DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

6.HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

7.JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI

8. EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

ENGLISH

Dear Manager, Dear Commander,

There are only two countries in the world that can be portrayed as one state. It is also an example of Turkey and Azerbaijan. The friendship of both countries has been intact for centuries. Citizens of both countries see each other as brothers. So whoever’s in trouble, the other one’s a cure. That’s what brotherhood is like. We, as Turkish nationalists, condemn the attacks launched by the Armenian state against Azerbaijan on July 12th. We are at the disposal of the Azerbaijani state and by your side. We support with all our means.

From here, we announce to our Minister of National Defense and our Chief of Staff. All patriotic elements of our group are at your disposal in the Future War of Turkey, Azerbaijan and Armenia. Let no one doubt that we will do every task as necessary and meticulously. The task for the private office group patriots is sacred. Please inform our Commanders of this call.

WE ARE READY FOR TASK AS TURKISH PATRIOTS !!!!

TURKISH

Sayın Müdürüm, Sayın Komutanım,

Dünyada 2 millet tek devlet olarak gösterilebilecek sadece iki ülke vardır. O da Türkiye ve Azerbeycan örneğidir. Her iki ülkenin dostluğu bozulmadan asırlardır devam eder. İki ülkenin vatandaşları da birbirlerini kardeş olarak görürler. Dolayısıyla kimin başına bir dert gelse diğeri de derman olur. Kardeşlik böyle bir şey. Biz Türk milliyetçileri olarak 12 Temmuz tarihinde Ermenistan devleti tarafından Azerbeycan’a yönelik başlatılan saldırıları kınıyoruz. Azerbeycan devletinin hem emrinde hem de yanındayız. Tüm imkanlarımızla destek oluyoruz.

Buradan Milli Savunma Bakanımıza ve Genelkurmay Başkanımıza duyuruyoruz. İleride olabilecek Türkiye, Azerbeycan ve Ermenistan Savaşında grubumuzun tüm yurtsever unsurları emrinizdedir. Bize verilecek her görevi gerektiği gibi ve titiz bir şekilde yapacağımızdan kimse kuşku duymasın. Özel Büro Grubu yurtseverleri için görev kutsaldır. Bu çağrımızı lütfen Komutanlarımıza iletin.

TÜRK YURTSEVERLERİ OLARAK GÖREVE HAZIRIZ !

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

www.ozelburoistihbarat.com

[category duyuru]

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s