DUYURU : WEB SİTEMİZİ PHP DİLİNDEN WORDPRESS TABANINA ÇEVİRMEK İÇİN PROFESYONEL WEB TASARIMCILARI ARIYORUZ !!!


Değerli Yurtseverler,

Elimizden geldiğince en kapsamlı, en doğru, en nicelikli, en nitelikli ve üstelik dezenforme olmamış bilgiyi önünüze 1 tıklama ile sunuyoruz. Bunu sahibi olduğumuz 2 adet web sitesinden, 16 adet bloğumuzdan, 20 adet mail grubumuzdan, facebooktan, twitterdan, tumblr bloğundan, youtube video platformundan muntazam şekilde ve kesintisiz olarak yapıyoruz.

Verdiğimiz bilgiler doğru olsa da zaman zaman biz de kaza yapıyor ve yanlış yada eksik bilgi iletebiliyoruz. Ama bunu bilinçli yapmıyoruz tabiki. Yararlandığımız kaynaklarda yanlış yada eksik bilgi olduğunda yada bir üyemiz tarafından iletildiğinde biz de bu aksaklığın kurbanı oluyoruz. Ama ne mutlu ki bizlere sizler gibi dinamik, her konuya vakıf, entellektüel yurtsever takipçilerimiz var ve onlar böyle bir yanlışlık olduğunda hemen bizi uyarıyor ve doğrusunu aktarıyor.

Bu nedenle hepinize şükran borçluyuz ve tekraren teşekkür ederiz.

Bildiğiniz gibi 2 adet web sitemiz var. www.ozelburoistihbarat.com ve www.mit.ist

Şimdi www.ozelburoistihbarat.com sitemizde revizyon yapacağız. Sitemiz PHP dili ile kodlanmıştır. Bu sitemizi dışarıdan profesyonel yardım alarak wordpress tabanına çevireceğiz. Yeniden tasarımsal olarak revize edeceğiz.

Aranızda bize bu profesyonel yardımı yapabilecek ve bu işi ücretsiz yapabilecek “Gönüllü Yurtseverler” varsa lütfen erkut.ersoy adresimize bilgi versin. Gönüllü yardımı yapacak beyefendi/hanımefendi her kimse yardımı karşılığında ÖZEL BÜRO GRUBU EKİBİ içine seçilecektir. Ekip üyesi olacaktır.

Eğer gönüllü yardımsever bulamaz isek bu takdirde bu hizmeti ücretli olarak yaptıracağız. Ancak grubumuzun kamu yararı gözeten bir sivil toplum örgütü olduğu göz önüne alınırsa talep edilecek ücretin makul bir düzeyde olması gerekir. Astronomik fiyat teklifleri kesinlikle değerlendirilmeyecektir. Ayrıca bu türden işlerde referansı olanlar tercih edilir.

Aranızda bu hizmeti profesyonel olarak en iyi şekilde ben karşılarım diyenler varsa lütfen yukarıdaki adresimize bilgi versinler. Cep telefonu numaranızı da mutlaka yazınız. Değerlendirme sürecinden sonra karar verip uygulamaya geçeceğiz.

Bilginize sunar, keyifli paylaşımlar dileriz.

ÖZEL BÜRO GRUBU

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s