7 April, 2020 14:18


Saygıdeğer Velilerim , Kıymetli öğrencilerim !

Ülkemizin ve Dünya’nın etkisinde kaldığı bu zorlu günlerde, Delta Eğitim kurumları olarak her konuda hem velilerimizin, hem de öğrencilerimizin yanında olmaya gayret gösteriyoruz.

Online eğitimin bu süreçte getirileri olduğu gibi eğitimden götürüleri de olmuştur. Bu nedenle Kurumlarımızdaki branş ve rehber öğretmenlerimiz bütün öğrencilerimize ulaşmaya ve birebir yardımcı olmaya çalışıyorlar. Ve en önemlisi soru çözümünde ve psikolojik olarak sınava hazırlık sürecinde öğrencilerimizle büyük bir yol katettik. Bu hem sağlık , hem de psikolojik olarak bizleri yoran bir süreç. Ama Delta ailesi olarak hep beraber bu süreci en iyi şekilde tamamlayacağımıza eminim.

Gençler ! Bizler , bu süreci avantaja çevirerek başarımızı arttırabiliriz. Önemli olan psikolojik olarak dayanıklı kalabilmek . Bu psikolojik baskıyı ve zorluğu eğlenceye çevirerek evinizde kalınız ve en iyi arkadaşımız olan kitaplarla aranızda sıkı bir bağ kurarak kendi profilinizi güçlü kılınız.

Saygıdeğer Velilerim !

Sizler öğrencilerimizin ilk öğretmenlerisiniz. Bu süreçte eğitim açısından bize iş yükü düştüğü kadar sizlere de düşmektedir. Lütfen öğrencilerimize ders çalışmaları için gerekli ortam ve koşulları düzenli bir şekilde oluşturalım. Bizim yetişemediğimiz yerlerde eğitimci olarak sizler varsınız. Herhangi bir sorunda doğrudan bizlere ulaşabilirsiniz.

Güzel günler yakındadır inşallah. En kısa zamanda öğrencilerimizle ve sizlerle buluşmayı ümit ediyoruz.

Volkan Kırmızı
Delta Eğitim Dershane Sahibi

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s