DUYURU : CORONAVİRÜS İLE SAVAŞIMIZDA ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU 35,000 YURTSEVERİ İLE BERABER DEVLETİNİN EMRİNDEDİR !!!!


DAĞITIM :

  1. CUMHURBAŞKANLIĞI
  2. İÇ İŞLERİ BAKANLIĞI
  3. AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI
  4. SAĞLIK BAKANLIĞI
  5. İSTANBUL VALİLİĞİ
  6. GENELKURMAY BAŞKANLIĞI
  7. EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
  8. ÖZEL BÜRO GRUBU YURTSEVERLERİ

Değerli Cumhurbaşkanım, Bakanım, Valim, Müdürüm, Değerli Yurtseverler,

Tüm dünya Coronavirüs nedeniyle teyakkuz halinde. Hergün dünyanın bir yerinde birileri ölürken, vakalara yenileri ekleniyor. Bu virüs kamuoyundaki bilgiye göre Çin’in Vuhan eyaletinden yayıldı. Kimilerine Dünyaya yeni bir düzen vermek için, kimilerine göre yaşlıların zayıf olması nedeniyle ilk önce onların öleceği hesaplanarak dünya nüfusunda yeni bir denge kurmak için, kimilerine göre ise yarasa ve benzeri yırtıcı hayvanların tüketilmesi nedeniyle başımıza böyle bir felaket geldi. Farklı farklı düşünceler, analizler ve düşünceler var. Ancak her ne olursa olsun gerçeklerin er veya geç ortaya çıkması gibi bir kaderimiz de var. Bilinmeyen laboratuvarlarda, merkezlerde, kapalı kapılar ardında bu tür katliamlar/soykırımlar planlandıysa bunu devletimiz er veya geç bulur, hesabını sorar. Buna adımız gibi eminiz. Hiçbir güç bu milletin gücünden daha büyük değildir. Bu yaşananlar ilahi bir kader de olabilir. Bu zamanla ortaya çıkar.

Devletimiz büyüktür ve aldığı tedbirler ile özellikle sağlık çalışanlarımızın üstün ve özverili çabaları ile bu belayı da evelallah defedeceğiz. Dünya bir araya gelse kimse bileğimizi bükemez. Coronavirüs değil allami cihan olsa genlerimizde kodlanmış savaşçı genine hiçbir şey galip gelemez.

Değerli Cumhurbaşkanım, Bakanım, Valim, Müdürüm, Değerli Yurtseverler,

Burada bize düşen devletin tedbir ve uyarılarına harfiyen uymak ve devlet büyüklerimizin ve görevlilerin işlerini kolaylaştırmak, destek olmaktır. Sırası gelmişken başta sağlık çalışanlarımız ve devlet görevlilerimiz olmak üzere ön cephede bizim için siper tutan, savaşan tüm yetkilerimize şükranlarımızı sunarız.

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU bünyesindeki 35,000 yurtseveri ile devletimizin tüm kurumlarının, ama özellikle Sağlık ve İç İşleri Bakanlığımızın emrindedir.

Bu global sağlık savaşında tarafımıza görev verilmesi halinde, verilecek tüm görevleri titizlikle ve büyük bir kutsiyet içerisinde yerine getireceğimize kimsenin kuşkusu olmasın.

ALLAH VAR GAM YOK !!! TÜRK’ÜN ELİNİ BUGÜNE KADAR KİMSE BÜKEMEDİ !!! CORONA DEĞİL DÜNYA GELSE DİMDİK AYAKTAYIZ. ALLAH DEVLETİMİZE ZEVAL VERMESİN !!!

Erkut Ersoy

İstihbarat Uzmanı

ÖZEL BÜRO GRUBU SÖZCÜSÜ

Ankara & 28.03.2020

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s