BALKAN GAZETESİ DİJİTAL GAZETECİLİK ÇALIŞMALARI


Balkan Günlüğü gazetesi Dijital gazetecilikte önemli yenilikler gerçekleştirdi.
BALKAN GÜNLÜĞÜ GAZETESİ DİJİTAL ÇALIŞMALARI

1-Türkiye’nin ilk ve tek Balkan yayın organı olan Balkan Günlüğü Gazetemizin web sayfası olan www.balkangunlugu.com sitesini Türkiye ve Balkan ülkelerinden günlük ortalama 1500-2000 arası tekil tıklama yapılmaktadır.
Gazetemizi https://balkangunlugu.com/e-gazete/ link adresinden Dijital’de (e-Gazete) okuyabilirsiniz.
Profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan ve takip edilen web sayfamızın Google özel ayarları yapılmış ve üzerinde SEO çalışmaları sürekli devam etmektedir.
1-Bir Kanada firması olan ve başta THY olmak üzere birçok yabancı havayolu firmasının uçaklarda yolcularına havadayken internet üzerinden ücretsiz hizmet verdiği PRESSREADER uygulamasında artık varız. PRESSREADER uygulamasını App Store veya Play Store’dan indirebilirsiniz. Bilgisayarınızda https://www.pressreader.com/catalog/turkey linkini tıkladığınızda bizim gazetemizi de görmüş olacaksınız.
2-Türkcell’in DERGİLİK isimli uygulamasında artık varız. Gazetemizi DERGİLİK’te okuyabilirsiniz. DERGİLİK uygulamasını da App Store veya Play Store’dan indirebilirsiniz. Bazı Türkcell aboneleri bu uygulamayı ücretsiz kullanabiliyor. Böylece birçok dergi ve gazeteyi ücretsiz okuyabiliyorsunuz. https://www.turkcell.com.tr/servisler/turkcell-dergilik
4-Kısa adı CİB olan Cumhurbaşkanlığı Basın İletişim Başkanlığı’nın Türkiye’deki tüm yerel ve ulusal gazetelerini içine alan dijital platformu “Anadolu’nun Sesi” de yer alıyoruz. http://anadolununsesi.iletisim.gov.tr/ Bu uygulamayı da App. Store’dan indirebilirsiniz.
5-Türk Telekom’un dijital sistemi Programatik’te yer alıyoruz. Türk Telekom ile bu konuda ortak çalışıyoruz.
6-Çalışma partnerimiz olan Ajans Press firmasının desteği ile web sayfamızda yer alan tüm haberler ve duyurular ilgili abonelerine derhal ulaştırılıyor. Ayrıca web sayfamızda çıkan haber ve duyurular, aynı anda Google arama motorunda da yer alabiliyor.
7-Web sayfamız, Google News’a kayıtlı bir sitedir

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s