SAĞLIK BAKANLIĞINDAN TALEBİMİZDİR : GATA’da gazilerin aynı bölüm de birlikte tedavi gördükleri terör-organize suç örgütü-uyuşturucu bağımlılarının sözlü tacizine uğradıkları iddia ediliyor !!!


DAĞITIM :

 1. TBMM BAŞKANLIĞI
 2. SAĞLIK BAKANLIĞI
 3. GENELKURMAY BAŞKANLIĞI
 4. KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
 5. DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
 6. HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
 7. JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI

Sayın Vekilim, Sayın Komutanım,

Aşağıda linki yer alan bir internet sitesinde Sağlık Bakanlığı’na bağlanan GATA’da gazilerin aynı bölümde birlikte tedavi gördükleri terör ve organize suç örgütü mensupları ile uyuşturucu bağımlılarının sözlü tacizine uğradıkları iddia edilmektedir. Şimdi buradan hareketle bir takım sorularımız olacak, lütfedip kamuoyuna yanıt verirseniz çok mutlu oluruz.

 1. Bu iddialar ne derece doğrudur ?
 2. Bu iddialar yeterince ve tatminkar bir şekilde araştırılmış mıdır ?
 3. CHP İstanbul Milletvekili Av. Mahmut Tanal konuyu Meclis gündemine taşıdı. Bu konuda TBMM Başkanlığına verdiği soru önergesine yanıt verildi mi ?
 4. İddialar doğru çıkarsa bu konuda GATA Yöneticileri nasıl bir önlem alacaktır ?

Sayın Vekilim, Sayın Komutanım,

Sanıyoruz, Gazilerimizin bu vatan için ne kadar değerli olduklarını uzun uzadıya anlatmamıza gerek yok. Bunu sizler bizden daha iyi bilirsiniz. Ortada bir ihmalkarlık varsa İVEDİ olarak düzeltilmeli ve Psikiyatri ve Rehabilitasyon kliniklerinde gazilerimizin farklı alanlarda tedavi edilmesi sağlanmalıdır. Böylece vatanı için uzvunu bile fedakarca veren çok kıymetli bir Gazimiz ile hayatını uyuşturucu satarak temin eden diğer kişileri de aynı kefeye koymamış ve ayırmış oluruz. Eğer bu ayrımı şimdi yapamaz isek yarın bir gün peygamber ocağımız ciddi yaralar alır ve para verseniz de kimse size paralı askerlik bile yapmaz. Askeri gelenek ve göreneklerimize, Gazilerimize sahip çıkmamız mecburi bir önceliğimizdir.

Lütfen bu konuda kamuoyunu aydınlatın !

Özel Büro İstihbarat Grubu – www.ozelburoistihbarat.com

İLGİLİ HABER VE KAYNAĞI : SAĞLIK BAKANLIĞI’NA DEVREDİLEN GATA’DA GAZİLERE TACİZ

Sağlık Bakanlığı’na bağlanan GATA’da gazilerin aynı bölümde birlikte tedavi gördükleri terör ve organize suç örgütü mensupları ile uyuşturucu bağımlılarının sözlü tacizine uğradıkları iddia edildi.

Diğer askeri hastanelerle birlikte Sağlık Bakanlığı’na devredilen GATA’nın Psikiyatri ve Rehabilitasyon kliniklerinde gazilerin aynı bölümde birlikte tedavi gördükleri terör ve organize suç örgütleri mensupları ile uyuşturucu bağımlılarının sözcü tacizine uğradıkları iddia edildi.

GAZİLERİN ŞİKAYETLERİ DİKKATE ALINDI MI?

CHP İstanbul Milletvekili Av. Mahmut Tanal konuyu Meclis gündemine taşıdı.

CHP’li Tanal’ın Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın cevaplandırması talebiyle TBMM Başkanlığı’na sunduğu soru önergesi şöyle:

– Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin (GATA) Psikiyatri ve Rehabilitasyon kliniklerinde uyuşturucu bağımlıları terör örgütleri ve organize suç örgütleri mensupları ile terör operasyonları sırasında gazi olan asker ve korucular aynı bölümlerde mi tedavi görmektedir?

– GATA’nın Psikiyatri ve Rehabilitasyon kliniklerinde terör ve organize su örgütleri üyelerinin uyuşturucu bağımlılarının kendileriyle aynı bölümde tedavi gören gazilere sözlü tacizde bulundukları gazilere laf attıkları hakaret ettikleri iddiası doğru mudur?

– GATA’da tedavi gören gazilerin terör ve organize suç örgütü mensuplarının uyuşturucu bağımlılarının sözlü tacizine uğradığına ilişkin sizlere iletilen herhangi bir şikayet var mıdır? Şayet bu yönde sizlere iletilen herhangi bir şikayet varsa ne tür işlemler yapılmıştır?

– Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne tedavi için getirilen uyuşturucu bağımlılarının terör ve organize suç örgütü mensupların gazilerle karşı karşıya gelmemesi için gerekli tedbirleri almayı düşünüyor musunuz?

LİNK : https://www.gercekgundem.com/guncel/112345/saglik-bakanligina-devredilen-gatada-gazilere-taciz

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s