TERÖR DOSYASI : Almanya’da Müslümanlara, gamalı haçlı tehdit !!! !!


Türkler’in ve diğer yabancıların posta kutularına gamalı haçlı bu bildiriler atıldı.

ÖZEL BÜRO NOTU :EĞER BU SEFER ALMAN DEVLETİ ORADAKİ TÜRKLERİ KORUMAYI BAŞARAMAZ İSE TÜRKLERİN TEK ÇÖZÜMÜ 1970’Lİ YILLARDAKİ “DAZLAK ALMAN ÇETELERİ”NE KARŞI YAPTIKLARI GİBİ TÜRK GENÇLERİNİN SAVUNMA İÇİN OLUŞTURDUKLARI TÜRK ÇETELERİNİ TEKRAR DEVREYE SOKMAKTIR. BU IRKÇILARA ANLADIKLARI DİLDEN CEVAP VERMEK HUKUKİ BİR ÇÖZÜM OLMASA DA TEK SEÇENEK GÖRÜNÜYOR. BU YÖNTEM O DÖNEM O KADAR BAŞARILI OLDU Kİ DAZLAK’LAR BIRAKIN SALDIRIYI, TÜRKLERİN ŞERRİNDEN KORKTUKLARI İÇİN SOKAĞA BİLE ÇIKAMAZ HALE GELDİLER. TABİ BİZLER BUNU TASVİP ETMEYİZ. POLİS VE HUKUK HALLETSİN İSTERİZ. AMA ALMAN IRKÇILARI’NA ALMAN DERİN DEVLETİNİN YOL VERDİĞİ ÜNLÜ NSU DAVASINDA KANITLANDI. NSU DAVASINI HERKES BİLİR. BU NEDENLE AYNI HADİSENİN TEKERRÜR ETMESİ HALİNDE TÜRK GENÇLERİNE DE BAŞKA BİR ÇÖZÜM ŞANSI BIRAKMAMIŞ OLACAKLAR. OLUŞACAK ŞİDDETTEN VE AKAN KANDAN DA ALMAN DERİN DEVLETİ VE POLİSİ SORUMLUDUR. BUNU DA ŞİMDİDEN BELİRTELİM.

Tam 15 yıl önce bir Türk kuaförü önüne bisikletin selesine yerleştirilen bomba patlamış ve bazıları ağır olmak üzere 22 kişi yaralanmıştı. Türk mahallesinde Türklere gözdağı verme amaçlı olayın, daha sonra ırkçı neonazi NSU örgütü tarafından gerçekleştirildiği ortaya çıkmıştı.

YENİ BİR ÖRGÜT ADIYLA BİLDİRİ

8’i Türk 10 kişiyi de öldüren NSU’lular kısa süre önce yargılanırken, ırkçılık yeniden hortladı. Dün ve bugün, Türk mahallesi olarak bilinen Keupstr‘nin çevresindeki evlere, işyerlerinin posta kutularına, adı yeni duyulan “Atomsilahları Tugayı Almanya” imzalı, üzerinde gamalı haç bulunan tek sayfalık bildiriler bırakıldı.

“HEPİNİZ HEDEFİMİZSİNİZ”

Bildiride, “Almanya’daki Müslümanlar! Ülkemizi işgalinizi engelleyeceğiz. Alman halkı uyanıyor ve her geçen günü, sizin düşman olduğunuzu ve bizden nefret ettiğinizi daha net anlıyor. Siz, Almanya ve Avrupa’yı mahvetmek isteyen Yahudiler’in gönüllü araçlarısınız. Bu yüzden de her biriniz, hedef olmayı hak ediyorsunuz“ denildi.

Alman TV’si, WDR dağıtılan bildirileri ilk duyuran kanal oldu. Bu bildirilerden sonra, polis Keupstr ve çevresinde yoğun güvenlik önlemleri alındı. Pazar günü yapılacak 15’inci yıl kınama etkinliklerinin de yoğun güvenlik altında gerçekleştirileceği açıklandı.

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s