EĞİTİM DOSYASI : İspanya 12 Ay Avrupa Gönüllü Hizmeti /// GENÇLER İÇİN HEM ÇALIŞMA HEM DİL FIRSATI


İspanya 12 Ay Avrupa Gönüllü Hizmeti

Proje Tarihleri : Haziran 2019 – Haziran 2020
Proje Süresi : 12 Ay
Yer : Malaga (İspanya)
Gönüllü Sayısı : 3 (Üç)
Son Başvuru : 20 Mart 2019, saat 23.00

Açıklama
Pi Gençlik Derneği’nin Türkiye’ den gönderen kuruluş olduğu bu proje hakkında temel bilgiler aşağıdaki bilgi paketinde mevcuttur. Ev sahibi kurum farklı ülkelerden başvurular aldığı için çevrimiçi başvuru formu doldurulurken gönderen kuruluş bilgileri de girilmelidir. Türkiye’ den başvuracak adaylar için başvuru sırasında sorulan gönderen kuruluş bilgileri aşağıdaki bilgi paketinde mevcuttur.

Bilgi Paketi

Çevrimiçi Başvuru Formu

Başvuru
Başvuru yapmak isteyen kişilerin yukarıdaki bağlantıdan ulaşabilecekleri başvuru formunu doldurmaları gerekiyor. Söz konusu proje için farklı ülkelerden başvuru kabul ediliyor. Türkiye’ den başvuru yapacak adaylar için başvuru formunu doldururken gerekli olan gönderen kuruluş bilgileri, bilgi paketinin içinde/sonunda mevcuttur. Doğrudan o bilgileri kullanarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Çevrimiçi başvuru formu doldururken aynı zamanda özgeçmiş, motivasyon mektubu ve fotoğrafınızı da başvuru formuna eklemeniz gerekiyor.

Başvuru Sonrası Süreç
Son başvuru tarihine kadar hiçbir başvuru için işlem yapılmaz. Başvuru süresi dolduktan sonra tüm başvurular değerlendirmeye alınır. Başvuruların yoğunluğu nedeniyle sadece olumlu değerlendirilen adaylar ile irtibata geçilir. Bu süreç tahmini başvuruların kapanmasından sonraki 1 aylık süreyi kapsayabilir. Sorularınız için lütfen iletisim@pigenclikdernegi.org adresinden veya 0232 483 03 14 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz.

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s