ÇOCUK İSTİSMARI DOSYASI : Çakma Ülkücü müsveddesi “Kayseri’de 15 yaşında çocukla basıldı” /// HABER DOĞRU İSE ALLAH BELASINI VERSİNÖZEL BÜRO NOTU : DEĞERLİ YURTSEVERLER, BU HABER ÖNÜMÜZE GELDİĞİNDE İLK ÖNCE KISA BİR ŞOK GEÇİRDİK, SONRA HABERİN GÜVENİLİRLİĞİ KONUSUNDA BİR ŞÜPHE DUYDUK. ÇÜNKÜ HERGÜN İNTERNETTE ONLARCA ASPARAGAS HABER OKUYORUZ. DOĞAL OLARAK ÜLKÜCÜ CAMİA DA BELİRLİ ÇEVRELERİN HEDEFİNDE BİR GRUP OLDUĞUNDAN İLK ETAPTA BÖYLE BİR BASİT ÇAMUR ATMA / KARALAMA HABERİ MİDİR DİYE DÜŞÜNDÜK. ANCAK İLGİLİ HABER SİTESİ HABERİNİ YAYINDAN ÇEKMEYİP BİR DE VİDEOYU YAYINLAYINCA DOĞRULUĞU KONUSUNDA TAM EMİN OLAMASAKTA BİR FİKİR SAHİBİ OLDUK. BU KONUNUN TAKİPÇİSİYİZ. HABERDE KONU EDİLEN ŞAHIS GÜYA BİR ÜLKÜ OCAĞI BAŞKANI. İMİŞ. EĞER ÖYLE İSE ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANLIĞI NE ZAMANDAN BERİDİR SAPIK EĞİLİMLERİ OLAN ÇOCUK TACİZCİLERİNİ BAŞKAN YAPIYOR MERAK EDİYORUZ. BUNLAR SEÇİLİRKEN HİÇ ARAŞTIRILMAZ MI ? TEST EDİLMEZ Mİ ? HER SELAM VERENİ, GÜLÜCÜK ATANI İYİ ÇOCUK DİYEREK BAŞKAN MI YAPIYORSUNUZ ? ÜLKÜ OCAKLARI ? BU AŞAĞILIK HERİFİ KİM BAŞKAN SEÇTİYSE (HABERDEKİ İDDİALAR DOĞRU İSE TABİ) ÇIKSIN HESABINI VERSİN. ÜLKÜ OCAKLARININ ZATEN MİLYON DÜŞMANI VARKEN VE BUNLAR ELLERİNE GEÇİRMEK İÇİN BU TÜR KOZLAR ARARKEN BİRDEN BİR MAHLUKAT ÇIKIP SİLAH TUTAN ELLERE MERMİ VERİYOR. YANİ ÇAMUR ATMAK İÇİN FIRSAT KOLLAYANLARA ALTIN TEPSİDE SEBEP VERİLİYOR. ARTIK KAYSERİ ÜLKÜ OCAKLARINA KİM ÇOCUĞUNU GÖNDERİR ? KİM BUNLARA GÜVENİR ? HADİ ADAM SAPIK VE FARKEDİLMEDEN BAŞKAN BİLE YAPILMIŞ. BUNU BURAYA GETİREN, ÖNEREN, YETKİ VEREN HANGİ ÜLKÜCÜ İSE ONUN DA BU SAPIK KADAR SUÇU VAR. YORUMLARI OKUYUN DA BU ŞEREFSİZ PİÇ YÜZÜNDEN ÜLKÜCÜ HAREKETE NE LAFLAR EDİLDİĞİNİ GÖRÜN. MİLLET RESMEN ÇOK AFEDERSİNİZ ÜLKÜCÜLERLE T…..AK GEÇMİŞ. BİZ BURADA BU HABERİ ÇEKİNMEDEN CESURCA PAYLAŞAN DENİZ POSTASI SİTESİNİ TEBRİK EDİYORUZ. TABİ HABER DOĞRU İSE. YOK BU BİR KURGU YADA SENARYO İSE İŞİN İÇİNDE ÇAKALLIK VARSA O ZAMAN ÜLKÜCÜLERİN ŞERRİNDEN KORKSUNLAR. BUNU BURADA BIRAKMAZLAR. BURADAN TÜM SİYASİ PARTİLERE SESLENİYORUZ. HER YÜZÜNÜZE GÜLENE, DAKKADA 10 ÖVGÜ DİZENE, YADA YALAKALIKTA SINIR TANIMAYANA GÖREV VERMEYİN. YETKİ VERMEYİN. VERİRSENİZ SONRA BU TÜR HABERLERE KONU OLURSUNUZ. MİLLET TE DALGASINI BİR GÜZEL GEÇER. LİYAKATA, EMEĞE, ALIN TERİNE, SAYGIYA, DİSİPLİNE, CESARETE, AHLAKA, ERDEME GÖREV VE YETKİ VERİN. YOKSA BU MİLLET SİTTİM SENE SİZE İKTİDAR VERMEZ.

Çakma Ülkücü müsveddesi "Kayseri’de 15 yaşında çocukla basıldı"

HABER KAYNAĞI : https://www.denizpostasi.com/haber/19-manset/15442-ülkü-ocakları-eski-başkanı,-15-yaşında-çocukla-basıldı

Haber: Şeref KAHRAMAN / Sivas’ın tanınmış siyasilerinden Oğuz Bulut’un Kayseri’de bir evde 15 yaşında olduğu iddia edilen bir erkek çocukla basıldığı görüntüler sosyal medyaya düştü.

Oğuz Bulut 15 yaşında olduğu iddia edilen bir erkek çocukla basıldığı görüntüler Youtube’da paylaşıldı. Amatör görüntülerde Oğuz Bulut’un ufak yaşta çocukla basılması ve çocuğun ailesi tarafından tartaklanması görülüyor. Görüntülerde Bulut’un Kocasinan ilçesi Sahabiye Mahallesi’nde bir eve davet edildiği, evde çocuk ile ilişki sırasında basılıyor.

İddiaya göre Bulut’un eşcinsel olan çocuk ile önce whatsapta görüştüğü, çocuk ile buluşmaya ikna olduğu ve seks çetesi ile irtibatta olan çocuk ile ilişki sırasında o çete elemanları tarafından basıldığı iddia edildi. Oğuz Bulut sonra çete tarafından Asli Mezarlık’a götürülerek, dövülerek, bırakıldığı yine iddialar arasında.
Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

Sivas’ta, beş sene Ocak Başkanı olarak görev yapan Bulut ile cezaevinde birlikte kalan Sedat Peker ise, söz konusu şahısla ilişkisini kestiğini bir twitter mesajıyla açıkladı.

BUDA HABERİN VİDEOSU : https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=lV0GvEY8isM&feature=youtu.be

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s